ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Глава ХОДА взяла участь в обговоренні заходів протидії лісовим пожежам. Юлія Світлична доручила оперативно реагувати у разі виникнення надзвичайної ситуації

22 червня під головуванням Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Захід проходив в режимі відеоконференції.

Предметом обговорення стали заходи запобігання масових пожеж в лісах, на торфовищах та сільськогосподарських угіддях влітку 2017 року

Під час засідання голова ХОДА Юлія Світлична наголосила на необхідності приділити особливу увагу заходам щодо попередження пожеж та надзвичайних ситуацій, а в разі їх виникнення - оперативно реагувати.

«Всі служби повинні приділити увагу протипожежної безпеки в лісах. Якщо реакція представників лісових господарств не відповідатиме ситуації, інформуйте профільні структурні підрозділи облдержадміністрації, - звернулася до керівників відповідних служб Юлія Світлична. - Крім того, увагу слід приділити також безпеки і протипожежного стану всіх сміттєвих полігонів. Ця робота повинна вестися спільно з співробітниками ГСЧС, МВС і органів місцевого самоврядування. А в разі виникнення надзвичайної ситуації всі служби повинні діяти злагоджено ».

Довідка. Станом на 22.06.2017 в області зареєстровано 34 лісових пожежі, загальна площа яких склала 42,91 га. Найбільший на даний момент лісова пожежа виникла 23 квітня в Балаклійському районі в результаті НП на 65-му військовому арсеналі. Площа пожежі склала 20,2 га. Протягом пожежонебезпечного періоду цього року в Харківській області відповідні служби спільно з представниками ЗМІ провели 670 рейдів, під час яких перевіряли дотримання населенням вимог пожежної безпеки в лісових масивах. Також спільно з представниками Департаменту цивільного захисту ХОДА, Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства протягом квітня провели перевірки готовності лісокористувачів до пожежонебезпечного періоду.