ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Зі змінами Санітарних правил в лісах України вирощування сіянців сосни звичайної та кримської, яке проводилось в теплицях Жовтневого , Рубіжанського та Старосалтівського лісництв стало недоцільним так, як відмінено проведення суцільно-санітарних рубок. Залишились рубки догляду за лісом, рубки формування і оздоровлення лісів, а також рубки головного користування, які по Вовчанському лісгоспі проводяться в листяних господарствах. Тому на нараді було прийнято рішення вирощувати в теплицях вічнозелені рослини з закритою кореневою системою, щоб  при посадці на постійне місце його коріння неможливо було травмувати. Висаджувати такі рослини можна протягом всього теплого періоду. При літній посадці саджанці необхідно перший тиждень притіняти від сонця.

Для вирощування було придбано пластикові горщики, в них посаджені і вирощуються за новими технологіями із хвойних порід: ялини, самшити, можевельники, туї, магонії, тис ягідний, із листяних порід: гортензії, спіреї, глед без колючковий, рябіни, барбарис пурпурний та інше.

Весною  цього року сільським та селищними радами було придбано для озеленення пам’ятників загинувши воїнам, дитячі майданчики, знову створені сквери та інші вічнозелені рослини та листяні породи.