ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

У Вовчанському лісгоспі дбають про оновлення автотракторного парку. Оскільки основним завданням підприємства є створення та вирощування високопродуктивних насаджень, охорона та захист лісу, тому більшість робіт потребують сучасної механізації.

Днями у лісгосп прибув новенький трактор МТЗ-82.1, придбаний за власні кошти підприємства. Техніка білоруського виробництва обрана не випадково, адже саме такі трактори підходять для роботи в лісі, а ще вони легкі у користуванні та доволі недорогі в обслуговуванні, повідомляє. «Цей трактор стане надійним помічником Вовчанських лісівників, адже замінить старий трактор, строк експлуатації якого минув і який вже давно вичерпав свій моторесурс. Трактор працюватиме на лісових розсадниках та на роботах з відновлення лісу.

Колектив лісгоспу впевнені, що новий трактор допомагатиме успішно та вчасно справлятися з лісокультурними роботами.

Також перед новим роком були придбані 2 нових та сучасних УАЗ 39095-ВП6 для перевезення робітників лісгоспу до Жовтневого та Рубіжанського цехів.

Також Вовчанський лісгосп планує придбати у цьому році гідроманіпулятор. Завдяки такому апгрейту вдасться пришвидшити та здешевити процес вивезення лісопродукції.