ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

За 8 місяців 2017 року ДП «Вовчанське ЛГ»  забезпечило виконання основних планових показників: так реалізовано продукції за 8 місяців на суму 21530 тис.грн. Порівняно з минулим роком реалізація зросла на 4% або на 673 тис.грн, цехами переробки випущено товарної продукції на суму 2972 тис.грн, це пиломатеріали та заготовки пиляні, як для організацій так і для потреб населення. До відповідного періоду минулого року  випуск товарної продукції  зріс  на 13%. Рентабельність товарної продукції склала 16,5% проти 15,5% у минулому році.

Збільшилась продуктивність праці  на одного працівника на 6,9%. Одержано чистого прибутку 300 тис.грн.

Позитивні результати в господарській діяльності дозволили поліпшити матеріальне становище працівників підприємства. Середньомісячна зарплата склала 5510 грн, кожному працівнику оплачується матеріальна допомога на оздоровлення. Зарплата виплачується своєчасно, заборгованість з виплати відсутня.

До зведеного бюджету сплачено 6239 тис. грн. , в тому числі до державного – 4393 тис.грн, до місцевого – 1846 тис.грн. Єдиного соціального внеску  перераховано 1486 тис.грн.

Підприємство також вкладає кошти в капітальні інвестиції. Цього року придбано основних засобів на суму 800 тис.грн. Придбано трактор МТЗ-82 і планується придбати у вересні маніпулятор.

 

Головний економіст                                                                  В. О. Ситнік