ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач, депутати обласної ради Володимир Рожанський, Альберт Кононеко та Сергій Пієв відвідали селекційно-насінницький комплекс, дендропарк та науково-дослідну станцію Південного лісництва Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агромеліорації ім. Г. М. Висоцького.

Огляд науково-дослідних станцій УкрНДІЛГА депутатам провели  директор інституту Віктор Ткач та перший заступник директора з наукових питань Наталя Висоцька.

Як зазначив Віктор Ткач, з 2015 року, відколи закінчився термін дії Державної цільової програми «Ліси України»,  у Харківській області не працює жодна програма, яка б забезпечувала функціонування лісгоспів. За його словами, без рубок лісу неможливо виростити високопродуктивні насадження, які ефективно виконуватимуть екологозахисні функції. Фінансування лісгоспів відсутнє і вони змушені існувати на кошти від проведених рубок, але на відновлення лісу потрібні додаткові засоби. Він також зазначив, що розвиток лісів стане можливим тільки за наявності відповідної галузевої Програми.

«Я хотів би, щоб Ви, як представник науково-дослідного інституту донесли суспільству, що займатися оновленням і відновленням лісу - вкрай важливо, - звернувся Володимир Скоробагач до директора УкрНДІЛГА. -  Адже зелені насадження нашої області це те, що ми залишимо нашим нащадкам і в якому стані вони дійдуть до них - залежить від нас. Тому в наших осноних завданнях - спільними зусиллями створити обласну програму з оновлення лісів».

Резюмуючи зустріч, представники депутатського корпусу обласної ради спільно з представниками науково-дослідного інституту вирішили створити робочу групу з розробки обласної Програми «Ліси Харківщини» на 2018-2022 роки.

Заступник голови облради Володимир Скоробагач підкреслив: «Бачачи нинішній стан лісів і реалії функціонування лісгоспів, депутати також повинні включитися у вирішення проблеми і привернути увагу громадськості».