ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 Протяжність Чайківского лісництва більш як 50 км. Лісовий масив  представлений в основному одним масивом, урочище «Велике», яке є природно - заповідним фондом «Сiверськодонецьким». Це унікальний ландшафт, на крейдяних відкладах, багатий деревинно - чагарниковою та трав'янистою рослинністю. Площа цього заказника 2531 га, в ньому обмежений режим використання. Тут високе фауністичне і флористичне розмаїття, водиться чимало рідкісних тварин, птахів, тут ростуть занесені до Червоної Книги України: чина ряба, сон чорніючий, астрагал, гісоп крейдяний. Тут зберігається ботанічна пам’ятка рідкісних, реліктових і ендемічних рослин, такі як вовчі ягоди Софії, єдине місце знаходження в Україні. Всі ці рослини підлягають охороні та  збереженню.

 На лісову охорону Чайківського лісництва покладено особливу відповідальне завдання  - охорона та захист.

 Але ми займаємося не тільки  охороною лісів, а приймаємо активну участь у відводі лісосік під рубки формування та оздоровлення лісів, у вирощуванні посадкового матеріалу для озеленення та реалізації їх сільським, селищнім радам, населенню.

 На базі лісництва є шкільне лісництво, яке організоване у Вовчансько-Хуторській середній школі. Приділяємо увагу підростаючому поколінню.

 Значну роботу тут відведено  інженеру по кадрам Підлужній Т.І.

 Наближається професійне свято – побажаємо плідної роботи на зеленій ниві всім працівникам  лісгоспу.

 

    Лісничий Чайківського

              лісництва                                                                     Д.Боженко