ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Двохденний традиційний Великий Слобожанський Ярмарок - 2017 розпочався у Харкові 23 вересня на відкритій виставковій площі презентаційно-виставкового центру «Радмір-Експохол». Захід проводиться вже 15-й рік поспіль.

У ярмарку взяли участь близько тисячі учасників з усіх районів та міст області, а також представники інших областей.

Цьогоріч темою Слобожанського ярмарку були «Казки та легенди Слобожанщини». Вовчанщина представила свою експозицію, пов’язану зі славною історичною легендою про те, як вовчиця риючи нору для свого потомства, вирила невеличке джерельце, де й був покладений початок славній річці Вовча, звідки й пішла назва рідного краю – Вовчанськ.

Вовчанський район презентував саме ту нору вовчиці,  серед  неймовірної природи та буйних лісів, що безумовно привернуло увагу усіх гостей ярмарки.

Приємно відзначити, що саме працівники ДП «Вовчанське лісове господарство» допомогли втілити головні задуми експозиції і долучилися до загальної перемоги Вовчанського району у головних номінаціях.

Так, 24 вересня, у день підведення підсумків Великого Слобожанського ярмарку 2017, Вовчанський район був визнаний переможцем в  4 номінаціях:

у конкурсі «Казкове подвір’я» - за «Найширший та найдовший казковий образ», за «Найяскравіший казковий образ»;

у конкурсі «Коровай 2017» - за «Краще висвітлення теми ярмарки»;

у конкурсі «Загадковий лабіринт» - за «Креативність у створенні інсталяції».

Слова вдячності звучали на адресу директора Пієва С.М. та працівників ДП «Вовчанське лісове господарство», які вже не вперше долучилися до підготовки та проведення Великого Слобожанського ярмарку, завдяки чому Вовчанський район було гідно представлено на заході.

Окрім того, підприємство успішно реалізувало якісну продукцію за низькими цінами.

Екзотичні декоративні рослини та інші дари лісу, що були представлені ДП «Вовчанське лісове господарство», з любов’ю вироблені та вирощені працівниками держлісгоспу.

Ярмарок залишив найкращі спогади як у відвідувачів, так і у безпосередніх учасників цього дійства.