ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

30 вересня в такий чудовий святковий день  Віри, Надії, Любові Стариця святкувала День села.

В цей день в селі зібрались всі жителі села та гості від старого до малого.

Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан та гостей свята, чим дарували позитивні емоції та хороший настрій.

Із щирими словами привітань до жителів села Стариця звернувся директор ДП "Вовчанське ЛГ", депутат обласної ради, почесний громадянин Вовчанського району Пієв Сергій Миколайович.

В своїх привітаннях побажа мешканцям  розквіту і процвітання, духовної міці та волелюбності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту в господарствах. Щоб не переводився рід український, нехай віщун радості – лелека приносить у ваші оселі якомога більше немовлят. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням від рідних і близьких. Божого Всім благословення.

З вітальним словом до земляків звернувся Голова Старицької сільської ради Морозова Наталя Іванівна та депутат районної ради Пієв Віктор Миколайович. Також привітав Старицьку сільську раду та всіх мешканців голова Вовчанської районної ради Степанець Анатолій Вікторович.

В цей  день вшанували найстарших жителів громади, що відзначили чи відзначатимуть цього року свої ювілейні дні народження, багатодітні сім’ї,  кращих працівників та ветеранів праці, сімейні пари, які  прожили разом декілька десятиліть та пари, які щойно створили свою сім’ю , не забули і про  наймолодших мешканців села, які  народилися цього року.

Святковий настрій присутніх підтримували чудові концертні номери у виконанні артистів районного будинку культури.

Після урочистостей односельців та гостей свята пригощали різноманітними стравами.

Завершилося святкове дійство дискотекою та святковим салютом.

Свята  вдалися на славу й запам'яталися яскравістю барв та душевним теплом і стало імпульсом для подальшої натхненної та плідної роботи на благо рідного села.