ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

05 жовтня 2017 року відбулася XІХ сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання. Перед початком сесії, за дорученням голови Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошника, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко від щирого серця подякувала усім, хто приклав максимум зусиль для гідного представлення Вовчанського району на 15 ювілейному Слобожанському ярмарку.

Пієву Сергію Миколайовичу директору ДП "Вовчанське ЛГ" за особистий внесок у підготовці презентації Вовчанського району на 15 ювілейному Слобожанському ярмарку вручили почесну грамоту

Депутат обласної ради Пієв С.М. також привітав керівництво району з перемогою та побажав подальших успіхів у розвитку та процвітанню району.

На сесії депутатами було заслухано інформацію про хід виконання районних програм та внесення до них змін, про затвердження тарифів на послуги централізованого теплопостачання, затвердження актів приймання-передачі котелень на баланс Вовчанського підприємства теплових мереж, про внесення змін до рішень сесій тощо.