ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Керівництво ДП «Вовчанське лісове господарство» розуміючи високу соціальну напругу, що склалася навколо забезпечення населення паливними дровами та достатньо високою вартістю на перевезення та відвантаження дров приватними перевізниками, 12 жовтня 2017 року у приміщені Вовчанської районної ради було проведено нараду, на яку були запрошені заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Гордієнко Н.М., керівники сільськогосподарських підприємств району та лісничі  ДП «Вовчанське лісове господарство».

Головне питання наради озвучив директор ДП «Вовчанське лісове господарство» Пієв С.М.: «Ми реалізуємо дрова населенню у вигляді метрового пиловника, а послуги відвантажування та доставки не надаємо. Тобто, якщо людина звернеться у лісництво чи лісгосп за дровами, то забирати їх буде прямо з лісу – своїм транспортом та силами. Однак, не у всіх мешканців міста та району є можливість самостійно дістатися до важкодоступних місць відвантаження дров. Тому, для нас важлива співпраця з місцевими громадами та сільгосппідприєствами, на території яких проводиться лісогосподарська діяльність. Ми прислухаємося до їх прохань та порад».  

Директор лісгоспу звернувся до керівників сільгосппідприємств району з проханням надати техніку для вивозу та доставки дров з лісу для малозабезпечених верств населення міста та району.

Всі присутні дійшли висновку, що проблема навантаження та доставки дров населенню дійсно є нагальною і спільними зусиллями працівників лісгоспу і сільгосппідприємств допоможуть тим жителям, які звернуться з відповідним проханням.