ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

26 жовтня 2017 року начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Зінченко відвідав ДП «Вовчанське лісове господарство».

Олександр Зінченко разом з директором Вовчанського лісгоспу Сергієм Пієвим спозаранку розпочали об’їзд лісових масивів. Так, спочатку відвідали Старосалтівське лісництво, потім Рубіжанський цех переробки, Рубіжанське, Жовтневе та Старицьке лісництва, а також транспортний цех.

Оглядали розсадники, де вирощують сосну, дуб, березу та інші рослини.  Директор Вовчанського лісгоспу С. Пієв розповів, що в цьому році було багато вирощено молодняку. Це дозволило задовольнити не тільки власні потреби підприємства, а ще й продавати іншим лісгоспам по пільговим цінам, так як ми працюємо в одній структурі.

Також керівники структурних підрозділів лісгоспу показали обласному очільнику службові приміщення, звернули увагу, що скрізь є необхідна комп’ютерна техніка, інтернет, налагоджені побутові умови, для енергозбереження зроблений ремонт приміщень: замінені вікна на сучасні металопластикові, оновлена система опалення, де нові дерев’яні котли споживають в 3 рази менше дров, а енергоефективність їх більша. В Рубіжанському та транспортному цехах встановлені камери відео спостереження.

Підсумовуючи побачене Олександр Зінченко зазначив, що на підприємстві все робиться з думкою про людей і їхній добробут, та побажав директору Вовчанського лісгоспу Сергію Пієву надалі дотримуватися обраного курсу розвитку підприємства.