ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Засідання Комісії щодо оцінки корупційних ризиків у діяльності Харківської обласної ради та з підготовки проекту Антикорупційної програми Харківської обласної ради на 2017-2020 роки відбулось 31.10.2017 року у Будинку рад під головуванням першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленко.

Згідно з робочим планом членами комісії було попередньо проведено роботу з оцінки корупційних ризиків у діяльності Харківської обласної ради у напрямку їх ідентифікації, опису ідентифікованих корупційних ризиків, та заходів щодо їх усунення. На основі цих матеріалів було підготовлено Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Харківської обласної ради.

Члени комісії також одноголосно проголосували за прийняття розробленого проекту Антикорупційної програми Харківської обласної ради на 2017-2020 роки.

Проект включає засади загальної відомчої політики щодо запобігання та  протидії корупції, заходи з її реалізації, а також з виконання антикорупційної стратегії та державної антикорупційної програми; оцінку корупційних ризиків у діяльності обласної ради.