ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

На даний час пожежонебезпечний період  в лісах ДП «Вовчанське ЛГ» закінчився. Протягом цьогорічного пожежонебезпечного періоду по причині несприятливих погодних умов  (спекотне бездощове літо та початок осені) в хвойних лісах Харківської області був найвищий рівень пожежної небезпеки. Харківською обласною державною адміністрацією 2 червня 2017 року було видано розпорядження № 230  «Про заборону відвідування населенням хвойних насаджень і в*їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2017 року».

Зважаючи  на достатню підготовку до цього пожежонебезпеченого періоду та злагоджену роботу лісової охорони  та лісопожежних станцій, ДП «Вовчанське ЛГ» вдалось уникнути значних лісових пожеж протягом  цього року. Всього за 2017 рік було виявлено і ліквідовано 2 лісові пожежі загальною площею 1,0 га, що значно менше ніж у інших лісгоспах області, де є значна частина лісів.

Причина цього і в значній інформаційній і профілактичній роботі по недопущенню лісових пожеж на території лісгоспу . Протягом пожежонебезпечного періоду 2017 року було проведено 140 рейдів по виявленню порушників «Правил пожежної безпеки в лісах України», які виявили 50 порушників, які були оштрафовані на 4335 грн. Було влаштовано 396 км нових мінералізованих смуг  та зроблено догляд  на 1836 км вже створених мінералізованих полос, перекрито 30 позапланових доріг  в хвойних лісах, встановлено 65 об'єктів  наглядної агітації (аншлаги, бігборди і т.д.), було проведено 13 виступів в ЗМІ та проведено 1322 бесід, лекцій лісовою охороною в місцях масового відпочинку.

Активну і добросовісну роботу лісової охорони протягом пожежонебезпечного періоду  2017 року було відмічено. Директором ДП «Вовчанське ЛГ» 23 жовтня 2017 року був виданий наказ № 147 «Про підсумки пожежонебезпечного періоду 2017 року», де було премійовано всіх задіяних у цих роботах працівників лісгоспу.

Розпочато підготовку  до початку нового пожежонебезпечного періоду 2018 року.

 

Інженер ОЗЛ                                     Шакула М.О.