ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

З року в рік, в третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. У 2017 році цей день припадає на 19 листопада.  Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

Дане свято стосується і всіх жителів Великокопанівської громади, адже на її території люди займаються вирощуванням с/г культур. У холод та спеку вони трудяться на власній землі, аби забезпечити всю Україну овочами, ягодами та фруктами

Вдячні за Ваш тяжкий труд, бажання і вміння вирощувати якісну продукцію та бажаємо Вам здоров’я, добробуту та достатку. Та найголовніше побажання – завжди легко та швидко продавати  власний товар за приємливу для Вас ціну!