ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

21 листопада 2017 року відбулась технічна нарада  з лісничими всіх лісництв, начальниками цехів, інженерами та головними спеціалістами.

Перед початком наради директор Пієв С.М. розповів присутнім, що за підсумками роботи за ІІІ квартали ДП "Вовчанське ЛГ" посіло друге місце серед підприємств Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства

Головний лісничий Набока О.Г. доповів про хід виконання рубок на 2017 рік. Усім лісничим було доведено відсоток виконання.

Про охорону хвойних молодняків від самовільних порубів в передноворічний період 2017-2017 рр. проінформував присутніх інженер охорони та захисту лісу Шакула М.О.

Радюк І.В. інженер лісових культур підвела підсумки інвентаризації лісових культур за 2017 рік - 300 тис. саджанців сосни, 250 тис. саджанців дуба, 9 тис. саджанців берези

Головний економіст Ситнік В.О. довела інформацію про введення в дію норм згідно Закону України на всі види робіт в лісовому господарстві.

По закінченню технічної наради Пієв С.М. наголосив про обов'язкове виконання всіх планових показників в 2017 році.