ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

17 листопада в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди вшанування величної праці трудівників полів та ферм сільськогосподарських господарств, керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, аграріїв, які трудяться на теренах Вовчанщини та щороку радують земляків трудовими досягненнями.

З вітальними словами до присутніх у святковому залі звертались депутат Харківської обласної ради, поченсний громадянин Вовчанського району, директор ДП "Вовчанське ЛГ" Сергій Пієв, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, народний депутат України Дмитро Шенцев, які подякували за нелегку наполегливу та клопітку працю, за розуміння важливості своєї справи та побажали щастя, здоров’я, добра, благополуччя, злагоди, благодатної ниви та щедрих врожаїв.

Завдяки працівникам сільського господарства, їх хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку нашого району.

Окрасою урочистостей став святковий концерт, який подарували присутнім  художні аматорські колективи Вовчанського району.