ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування відбулось 28 листопада у Будинку рад під головуванням Сергія Пієва.  Участь у засіданні взяв перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.

Під час засідання депутати погодили ліміти на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2017 рік. Заготівля деревної зелені (цілих дерев і гілок з дерев) буде здійснюватися для задоволення потреб населення у новорічних ялинках, новорічних святкових букетах із гілок хвойних дерев, приготування корму тваринам тощо.

Передбачається, що Харківська область цьоргоріч  реалізує  понад  66 тисяч  новорічних ялинок, заготівля яких відбуватиметься у ході лісогосподарських заходів з догляду за лісовими насадженнями. Також заготовлено буде 12,5 тонн гілок з дерев.

Метою впровадження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів, доповів начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Зінченко,  є  забезпечення раціонального та невиснажливого використання лісових ресурсів, а також збереження відновлювальних властивостей лісів.