ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

У Валківському районі відбулися урочисті презентації двох останніх у цьому році успішно реалізованих міні-проектів, переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». 

Завдяки ініціативі мешканців Перекіпської сільської громади у приміщенні дошкільної ланки місцевого навчально-виховного комплексу повністю завершено заміну старих вікон та дверей на нові сучасні енергозберігаючі металопластикові конструкції. З цією приємною подією місцеву громаду, керівника НВК, педагогічний, учнівський та батьківський колективи щиро вітали керівники району, депутати обласної ради та інші почесні гості.  На підтвердження успішного впровадження міні-проекту депутат обласної ради Едуард Юрченко вручив Сертифікат обласного Конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє» керівнику ініціативної групи Наталії Сенчук.  Міні-проект «Тепло для дітей села (заміна старих вікон та вхідних дверей в будівлях Перекіпського навчально-виховного комплексу)» реалізовано на кошти обласного та місцевого бюджетів і кошти, залучені ініціативною групою. Загальна вартість проекту 100 тис.грн. Тепло і затишно стало у дитячому садочку дітлахам та їх вихователям, збільшилася довіра батьків щодо того, що малечі буде добре у оновленій будівлі дитсадка. До речі, окрім заміни вікон та вхідних дверей у навчально-виховному комплексі виконано ряд інших ремонтних робіт, а керівник та персонал закладу, батьки дітей, що навчаються та виховуються тут, вже будують сміливі плани на майбутнє і прохають допомоги спонсорів, одним з яких є депутат Харківської обласної ради Сергій Пієв. 


Голова районної ради Віталій Оноша подякував всім, хто долучився до розробки та реалізації міні-проекту: ініціативній групі, керівництву навчального закладу, спонсорам, місцевій раді та закликав і надалі не бути байдужими до проблем громади і спільно вирішувати їх, в тому числі завдяки таким проектам.