ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

7 грудня поточного року була проведена екскурсія в Жовтневе лісництво ДП Вовчанське лісове господарство учням 9-го класу школи №7, вихованцям гуртка, «Екологічне краєзнавство» при Будинку дитячої та юнацької творчості Вовчанського районного відділу освіти. Керівник гуртка Ковальова Г. О. Екскурсія проходила за темою: «Раціональне природокористування». Учні познайомилися з тепличним господарством лісництва, де вирощуються вічнозелені декоративні сіянці та саджанці (туї,ялівці, ялини,самшиту та ін..),переробкою насіння сосни в шишкосушарці, подивилися лісогосподарські агрегати, які використовуються для підготовки ґрунту , садіння лісу та догляду за молодими насадженнями. Школярі отримали масу задоволення від побаченого та виявили бажання прийняти участь в проведенні щорічної Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» навесні 2018 року.