ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

У ході пленарного засідання XIII сесії Харківської обласної ради VII скликання заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач підкреслив значимість прийняття програми «Інвентаризації лісосмуг».

Він зазначив, що тільки тоді, коли у кожного дерева буде господар - можна буде контролювати процес вирубки дерев.

«У грудні 2016 року було створено робочу групу для запобігання незаконних порубок лісу і лісосмуг. За результатами її роботи був підготовлений проект обласної програми «Інвентаризації лісосмуг». В кінці жовтня проект цієї програми був направлений до облдержадміністрації для доопрацювання та подання на розгляд чергової сесії обласної ради. Тому прошу Вас, Сергій Іванович, дати протокольне доручення департаменту агропромислового розвитку, фінансовому управлінню, департаменту екології, управління лісового господарства доопрацювати і подати на наступну сесію проект цієї програми»,- зазначив Володимир Скоробагач.