ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 12 грудня поточного року відбулося розширене засідання колегії Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На колегію були запрошені представники Департаменту екології та природних ресурсів Харківської облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції у Харківській області, УкрНДІЛГА, а також Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Основними питаннями, які активно обговорювалися разом з запрошеними були проведення новорічної кампанії та збереження лісових насаджень від самовільних порубів.

Також під час проведення колегії були заслухані виступи спеціалістів обласного управління та директорів підприємств з питань проведення інвентаризації лісових культур,  проаналізовано результати роботи зі створення системи внутрішнього контролю, розглянуто стан роботи в напрямку взаємодії з громадськістю та ЗМІ, підведені підсумки господарсько-фінансової діяльності січень-листопад  2017 року. Під час обговорення  відмічені здобутки, намічені шляхи усунення недоліків в роботі, підведені підсумки.