ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

У рамках протокольного доручення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова продовжується  розробка  проекту  програми «Інвентаризація лісосмуг».

У Будинку рад відбулася нарада з питань збереження земель сільськогосподарського призначення зайнятих полезахисними лісовими насадженнями, у якій взяв участь заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.

Як зазначив заступник голови облради, за результатами напрацювань робочої групи, створеної  для запобігання незаконних порубок лісу і лісосмуг, спільно з профільною постійною комісією облради, було підготовлено проект обласної програми щодо інвентаризації лісосмуг.

«У проекті програми ми пропонуємо направити на проведення  інвентаризації  лісосмуг кошти, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва», - сказав Володимир Скоробагач.

За результатами наради департаменту агропромислового розвитку ХОДА доручено доопрацювати проект програми до 19 січня, задля подальшого його подання на розгляд чергової сесії Харківської обласної ради.