ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 ДП «Вовчанський лісгосп» приділяє особливу увагу питанням охорони праці та попередженню виробничого травматизму. Щорічно виконуються комплексні заходи щодо досягнення на підприємстві встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища. Нині у структурних підрозділах проводиться планове курсове навчання працівників та посадових осіб лісгоспу з питань охорони праці.

 Адже у лісовому господарстві великий перелік робіт з підвищеною небезпекою, для проведення яких потрібне щорічне навчання і щорічна перевірка знань.  Електрогазозварювальні, вантажно-розвантажувальні роботи, обслуговування та ремонт елементів підвіски автомобілів, гідропідйомників на автомобілях-самоскидах, обслуговування верстатів з обробки деревини і металів, лісосічні роботи, трелювання, транспортування лісу – далеко не весь перелік питань, що розглядаються на навчаннях.

 Відповідно до умов колективного договору ДП «Вовчанський лісгосп» у 2017 році на виконання комплексних заходів з охорони праці було спрямовано понад 200 тисяч гривень. З них на забезпечення спецодягом, взуттям, індивідуальними засобами захисту витрачено 81,1 тисяч гривень. Приведено у відповідність з вимогами нормативно-правових актів з охорони праці виробничі та санітарно-побутові приміщення, системи теплових, повітряних завіс. Працівникам, зайнятим на роботах зі шкідливими умовами праці, надається спеціальне харчування, молоко. Проводиться обов’язковий попередній, періодичний та позаплановий медичний огляд працівників.

 Але це не повний перелік робіт для створення сприятливих умов праці. В 2017 році було зроблено ремонт контор віх лісництв, облаштовано кімнати відпочинку, душові кімнати та кімнати для приймання їжі, замінено на паливні енергозберігаючі котли, придбано побутову техніку, повністю проведено заміну офісної техніки і оргтехніку.

 Питання охорони праці на підприємстві завжди на першому місці, адже це стосується життя та здоров’я працівників. Саме завдяки проведенню таких заходів протягом минулого року жодного нещасного випадку чи випадку травмування на виробництві зафіксовано не було. Забезпечення гідних умов роботи є основною чіткого, стабільного, ефективного функціонування підприємства.

 

 

Провідний інженер з ОП                                  Темніков В.Г.