ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Фінансова децентралізація – це можливість покращення умов життя населення

Урочисте зібрання з нагоди вручення протипожежного інвентарю колективу ДП «Вовчанське лісове господарство»  відбулося 31 січня 2018 року за участю голови Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошника, голови Вовчанської районної ради А.В. Степанця та директора ДП «Вовчанське лісове господарство» С.М. Пієва.

Пієв С.М. висловив щиро подякував голову Вовчанської РДА Мірошника В.М., апарат Вовчанської РДА, голову Вовчанської районної ради Степанця А.В. та депутатський корпус Вовчанської районної ради, які підтримали рішення виділити кошти з районного бюджету на придбання протипожежного інвентарю для більш ефективного захисту хвойних насаджень Вовчанського району у пожежонебезпечний період. 

За ініціативи голови райдержадміністрації при підтримці депутатського корпусу району, для більш ефективного захисту хвойних насаджень Вовчанського району в пожежонебезпечний період, було закуплено 11 рапцевих лісових оприскувачів марки РЛО-М та 10 вогнегасників марки ВВК – 2.

Як зазначив Віталій Мірошник, сьогодні район впевнено крокує вперед. Втілюються заходи з газозаміщення та енергозбереження, капітально ремонтуються ФАПи, амбулаторії; нещодавно було відкрито оновлене сучасне терапевтично – неврологічне відділення з палатами підвищеного комфорту у районній лікарні; у навчальних закладах району діти мають змогу навчатися у сучасних класах з мультимедійним обладнанням; ремонтуються дороги, тощо. «Два роки тому бюджет району був з незабезпеченістю близько 19 млн. грн. За два роки з початку реформи Децентралізації районний бюджет отримав додатковий ресурс, який дав змогу збільшити видатки на близько 40 млн. грн.. Ми відчули реальну фінансову децентралізацію, коли ми можемо кошти районного бюджету направляти на покращення умов життя населення, на придбання сучасного обладнання для соціально-важливих об’єктів району, протипожежний інвентар тощо. Впевнений, спільними зусиллями, рухаючись в одному напрямку, ми досягнемо значних результатів та створимо умови для подальшого розвитку та процвітання району».

Керівник району подякував трудовому колективу підприємства на чолі з директором С.М. Пієвим за сумлінну працю та постійну допомогу в організації і проведенні обласних та районних заходів.

Після зібрання С.М. Пієв дав інтерв'ю телеканалу Simon де розповів про діялність ДП "Вовчанське ЛГ" та тонкощі в роботі по догляду за хвойними насчадженнями.  

Посилання для перегляду початок сюжету 16.39