ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

В залі засідань головної контори ДП «Вовчанське лісове господарство» під головуванням директора Пієва Сергія Миколайовича, головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС Віхтінського Сергія Володимировича, директор ПрАТ "Учбово-курсового комбінату" Шуба Микола Феодосійович відбувся розширений семінар-навчання з охорони праці та техніки безпеки.

Участь у ньому взяли участь інженери та провідні спеціалісти з охорони праці, лісниці, майстри всіх лісництв та працівники підприємців, які надають послуги в лісовому господарстві лісгоспу.

У рамках семінару директор Вовчанського лісгоспу Пієв С.М. поінформував про те, яким чином в лісгоспі організовують безпечні умови праці. Він підкреслив, що в лісництвах пройшли ряд перевірок на предмет дотримання нормативних вимог у сфері охорони праці, а також зазначив, що значних недоліків у господарства немає і це засвідчує про особливу увагу до умов праці на підприємстві.

За ініціативою директора Пієва С.М. будуть проведені навчання на базі всіх лісгоспів в Харківській області, що дасть змогу не тільки донести теоретичні та практичні знання, але і підтримати фінансово на договірній основі учбові заклади області.

Після семінару хто вчився і склав іспити отримали посвідчення вальників лісу.