ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

За ініциативою директора Пієва С.М. були придбані квитки на концерт легендарної групи "Фрістайл" всім працівникам лісгоспу.

17 березня легендарний гурт "Фрістайл" дав великий сольний концерт в місцевому Будинку Культури. Попри недешеві квитки, зала була заповнена майже повністю, і не дарма, присутні отримали дві години першокласного музичного задоволення та добру порцію ностальгії.

До речі, дехто може не знає, але всі учасники гурту українці. Хоч група «Фрістайл» і була утворена в листопаді 1988 року у Москві, але рідним містом для учасників є Полтава. На концерті, фрістайлівці виконали україномовні пісні, ніби на підтвердження свого українського коріння. 

Окрім цих пісень, в репертуарі того вечора були старі хіти на кшталт «Ах, какая женщина», «Метелица», «Кораблик любви», «Белая акация», «Я тебе не верю», «Капелька», «Больно мне, больно», «Три сосны», «Давайте выпьем за мужчин», «Белая вьюга».

По закінченню концерту Сергій Миколайович подякував учасникам гурту за хорошу дозу позитиву та нагололив, що після такого концерту, працівники лісгоспу отримали заряд енергії на місяці вперед, будемо сподіватись, що це виллється у нові здобутки та перемоги.