ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Про це було повідомлено на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник 28 березня 2018 року.

На засіданнні комісії про свою готовність до оперативного реагування на ситуації, пов’язані з початком осінньо-дощових паводків, льодоходів та весняної повені прозвітували начальники районного відділу ДСНС України в Харківській області, районної служби автомобільних доріг, Вовчанського відділення районних електромереж та керівники медичних установ району.

У роботі засідання комісії взяли участь голови громад району.

За інформацією начальника Вовчанського районного відділу Головного управління державної служби України в Харківській області М.А. Воронкова, великих паводків на території району протягом 10 років не було, а ті що виникали особливої загрози не уявляли. Проте враховуючи сьогоденні погодні умови, в зону можливого підтоплення можуть потрапити близько 200  домоволодінь в 12 населених пунктах району. На даний час, спільними зусиллями відповідних служб району та голів громад здійснено перепис населення та матеріальних цінностей, які попадають в зону підтоплення та розроблений комплекс заходів з оперативного реагування на виникнення надзвичайної ситуації.

Як зазначив В.М. Мірошник: «Постійний моніторинг гідрологічної обстановки на малих та середніх річках району для своєчасної організації заходів з протидії підтопленням населених пунктів – одне з головних завдань у служб району на найближчий час. Швидке реагування, повна координація дій та постійна готовність резервних бригад – запорука недопущення надзвичайних ситуацій на території району».

За інформацією завідуючої Вовчанською міжрайонною філією ДУ ЛЦ ДСЕСУ (санстанції) Фадєєвої Є.Ю., у разі початку осінньо-дощових паводків, льодоходів та весняної повені, можливе підтоплення скважин та колодязів, а відтак і погіршення показників якості води в них. Саме тому було запропоновано завчасно подбати про можливу загрозу, забезпечивши придбання резервних ємностей для питної води, а також обов’язково провести дезінфекцію води в колодязях.

На комісії також розглянули питання аналізу виконання Постанови КМУ від 30 вересня 2015 р. «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій »  на території сільських, селищних та міської громад.

За результатами засідання комісії з питань ТЕБ та НС керівникам служб та організацій району були надані доручення для термінового виконання.