ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

В рамках Всеукраїнського щорічного двомісячника «За чисте довкілля», за ініціативи та підтримки голови Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошника, вздовж траси Вовчанськ-Харків висадили понад 1200 молодих дерев. На чолі з очільником району Віталієм Мірошником, участь у «акції озеленення» взяли працівники та депутати Вовчанської районної державної адміністрації, Вовчанської районної ради та ДП «Вовчанське ЛГ».

Саженцями дерев забезпечило державне підприємство "Вовчанське лісове господарство" на чолі з директором С.М. Пієвим.

Щорічна Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» стартувала в районі 21 березня і триватиме до 30 травня, проте масові суботники вже розпочалися.

До участі в акції залучаються трудові колективи всіх підприємств, установ, організацій, служб району, а також  колективи с/г організацій та учнівська молодь.

«Заплановано очистити всі прибудинкові території, привести в належний стан парки і сквери, упорядкувати кладовища та ліквідувати несанкціоновані звалища. За кожною організацією, підприємством, школою закріплені ділянки для прибирання», - розповів голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник.

Пієв С.М. надав інтерв’ю Харківському каналу ObjectivTv, яке можливо переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=BI0nYHQXWR4

По завершенню робіт всіх пригостили смачною польовою кашою на базі Старосалтівського лісництва