ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

На засіданні комісії розглянули питання організації роботи і попередження виникнення надзвичайних ситуацій на базах відпочинку та інших оздоровчих об’єктах, розташованих на території району у літній оздоровчий період та підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району.

Сергій Миколайович підняв питання, щодо звалища на території Старого Салтова, яка знаходиться поблизу лісового фонду. Наголосив, що на ДП "Вовчанське ЛГ" є вся необхідна техніка, пожежний інвентар, квадрокоптер, по всій території лісового фонду встановлені попереджувальні білборди, ведеться роз’яснювальна робота з населенням, пожежники чергуют цілодобово для підтримання безпеки у пожежонебеспечний період. 

Також було обговорено питання підготовки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які знаходяться на території району, до оздоровчої компанії 2018 року.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення комісії з питань ТЕБ та НС для неухильного виконання.