ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

15 травня 2018 року у Вовчанському районі розпочалася планова перевірка готовності сил та засобів ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області, органів місцевого самоврядування, лісокористувачів, до реагування у випадку виникнення пожеж в екосистемах протягом пожежонебезпечного періоду 2018 року.

Планова перевірка відбулася за участю голови Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошника, головного лісничого ДП «Вовчанське лісове господарство» Набока О.Г., Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації спільно з Головним управлінням ДСНС у Харківській області, фахівців Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства, а також спеціалістів відділу житлово-комунального та цивільного захисту населення РДА, начальника та спеціалістів Вовчанського відділу ДСНС України.