ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Уберегти землі від незаконної вирубки дерев можна лише віддавши їх в руки господарів. Про це сьогодні, 7 червня, під час сесії обласної ради повідомив заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.

Він зазначив, що для передачі земель було підготовлено заяву від депутатів облради до Кабінету міністрів України та обласних рад щодо виділення коштів для інвентаризації лісосмуг. Це дасть можливість визначити їх правовий статус і передати землі в постійне користування певним суб'єктам господарювання. За даними Держгеокадастра, так званих безгоспних земель в Харківській області близько 78 тис. Га. Ці землі знаходяться поза зоною господарської діяльності, там не проводяться господарські заходи,  не здійснюється їх захист від незаконних рубок та пожеж.

«Однак, провести інвентаризацію полезахисних лісосмуг за територією населених пунктів, які знаходяться в державній власності за рахунок коштів обласного бюджету неможливо, їх фінансування здійснюються за рахунок державного бюджету. Тому ми просимо виділити кошти держави на ці потреби. Сьогоднішнє звернення не просто закликає звернути увагу на несанкціоновані рубки дерев в Харківському регіоні. У зверненні вказані чіткі і реальні кроки, які, ми сподіваємося, допоможуть зупинити неконтрольовану вирубку дерев в Харківській області», - зазначив заступник голови облради.

Звернення до Кабінету Міністрів було прийнято депутатським корпусом, його підтримали 97 депутатів.

Нагадаємо, що з ініціативи Володимира Скоробагача вже багато було зроблено в напрямку боротьби з незаконною вирубкою лісу. Були створені обласна та районні робочі групи і гарячі телефонні лінії, куди можна повідомити про випадки незаконних вирубок лісу, були прийняті звернення щодо посилення покарання за вирубку лісу, про проведення інвентаризації. Одним з результатів роботи депутатської робочої групи стала розробка Програми з проведення інвентаризації земель в Харківській області, яка була направлена до обласної державної адміністрації.