ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Напередодні свята у районному  народному домі «Іскра» зібралися разом ті, хто щоденною працею повертає людей до життя, дарує віру та надію на зцілення, хто віддав багато років служінню клятві Гіппократа, аби разом відзначити цю подію.

Теплі слова вітання з нагоди професійного свята звучали медикам від почесних гостей заходу – Народного депутата України О.М. Біловола та депутата обласної ради С.М. Пієва.

Сергій Миколайович Пієв привітав працівників галузі охорони здоров’я від всього депутатського корпусу Харківської обласної ради та голови обласної ради Чернова Сергія Івановича побажав міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і мирного неба над головою.

Грамотами Харківської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм і відданість праці, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я були нагороджені медичні працівники Валківщини.  

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, відданість справі та активну громадську позицію були нагороджені спільними грамотами районної адміністрації та районної ради.

Кращим подарунком для присутнього загалу від депутатів Харківської обласної ради Біловол Т.В. та Пієва С.М. стала концертна програма легендарної групи «Фрістайл» з хітами, перевіреними часом і поколіннями.