ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Напередодні професійного свята Дня медичного працівника для працівників та ветеранів галузі охорони здоров`я Вовчанщини у районному Будинку культури відбувся святковий концерт.

Це свято відзначають не тільки лікарі, медсестри, фельдшери, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

Зі святкової сцени людей, що вірно служать клятві Гіппократа та готові повсякчас прийти на допомогу хворим, привітали голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець та депутат обласної ради С.М. Пієв.

«Лікар – це покликання душі, це знак долі. Ваша праця воістину героїчна і гуманна — зцілювати, повертати людям здоров’я, рятувати життя. Висловлюю щиру вдячність усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров'я і життя громадян Вовчанщини. Ми пишаємось Вами, Вашою відданістю та бажанням творити добро. У такий урочисто-святковий день приємно відзначити, що сьогодні медицина району виходить на новий більш якісний рівень.  Завдяки реформі децентралізації, що ініційована Президентом України та всебічній підтримці з боку голови Харківської обласної адміністрації Юлії Світличної, ми відновлюємо медицину на Вовчанщині, і вже зовсім скоро, я впевнений, вона буде взірцевою в області. Бажаю усім Вам, шановні медпрацівники, миру, добра, міцного здоров’я, оптимізму, натхнення та Божого благословення на Ваші добрі справи» - сказав  В.М. Мірошник.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу охорони здоров’я Вовчанщини та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника було нагороджено Почесними грамотами Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації, Спільними Почесними грамотами та Подяками голови Вовчанської райдержадміністрації та голови Вовчанської райради кращих медичних працівників району.

За значний внесок у розвиток матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я району Подяки голови Вовчанської райдержадміністрації та голови Вовчанської райради директору державного підприємства "Вовчанське лісове господарство".

Сергій Миколайович вручив головному лікарю Вовчанської ЦРЛ монометри та висловив всьому колективу медичних працівників теплі слова вдячності за високу професійність, за самовіддане служіння обраній справі та постійну готовність прийти на допомогу.