ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

18 липня 2018 року відбулась чергова технічна нарада під керівництвом директора ДП «Вовчанське ЛГ» Пієва С.М. та головного лісничого Набока О.Г. за участю лісничих всіх лісництв, начальників цехів, головних спеціалістів та підприємців, які надають послуги лісництву у лісовому господарстві.

Перед нарадою Пієв С.М. наголосив, що основне його завдання, як директора державного підприємства це зберегти, відстояти кожного працівника підприємства, вчасно сплачувати податки до державного та місцевих бюджетів, виплачувати заробітну плату, матеріально забезпечувати усім необхідним, забезпечити комфортні умови праці.

Начальник відділу лісового господарства Лебеденко М.О. доповів про виконання плану на 1 півріччя. Також обговорили всі напрямки для виконання всіх планових показників за 9 місяців та всього року в цілому.

Після закінчення наради директор Пієв С.М. подякував всіх присутніх за добросовісне виконання своїх посадових обов’язків та і надалі працювати на благо підприємства та країни.