ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Враховуючи встановлення в Харківській області надзвичайного ((\/ класу) рівня пожежної небезпеки, на виконання положень Закону України «Про пожежну безпеку», «Правил пожежної безпеки  в лісах України», відповідно до Плану організаційних та практичних заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж в пожежонебезпечний період 2018 року, затвердженого розпорядженням голови ХОДА від 22.03.2018 р. №138, ДП «Вовчанське ЛГ» нагадує:

  • Забороняється доступ населення та заїзд транспортних засобів (за виключенням випадків, пов’язаних з охороною лісів та ліквідацією надзвичайних ситуацій) у хвойні насадження при високих (І\/-\/) класах пожежної небезпеки.
  • Посилено контроль за дотриманням правил пожежної безпеки в лісах усіма підприємствами, установами, місця відпочинку яких розташовані і лісі, або примикають до них.

За порушення правил пожежної безпеки в лісах району правопорушники притягуються до матеріальної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

Згідно ст.77 КУпАП за порушення правил пожежної безпеки в лісах на винних накладається штраф від п’яти до п’ятнадцяти  неоподаткованих мінімумів доходів громадян (85-255грн.) і на посадових осіб – від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (255-850грн.).

Знищення або пошкодження  лісу  внаслідок необережного поводження з вогнем ,  що призвело до виникнення лісової пожежі, або поширення її на значній площі, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від  від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (255-850грн.) і на посадових осіб – від тридцяти п’яти до шестидесяти  неоподаткованих мінімумів доходів громадян (595-1020 грн.)

Станом на 10 серпня лісовою охороною Вовчанського лісгоспу за порушення правил пожежної безпеки в лісах, притягнуто до адміністративної відповідальності 29  осіб, сума штрафів при цьому склала 2465 грн. Зроблено 138 рейдів по виявленню порушників правил пожежної безпеки,яких виявлено 29 осіб і накладено штрафи в розмірі 2465 грн. Також лісовою охороною лісгоспу ліквідовано лісову пожежу площею 1,5 га в Жовтневому лісництві, матеріали передано до правоохоронних органів.

Основну увагу звертаємо користувачів лісів, власниками яких являються агрофірми та сільські ради.

ШАНОВНІ  ГРОМАДЯНИ!  Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісах! Нехтування цими правилами може призвести до значних матеріальних збитків і навіть, загибелі людей. Враховуючи те, що літні канікули ще тривають , ми звертаємося до батьків, не допускайте бешкетства дітей з вогнем, що може призвести до непоправних наслідків.

Бережіть ліс – народне багатство, красу нашого рідного краю!

 

Начальник відділу лісового

господарства ДП «Вовчанське ЛГ»

Лебеденко М. О.