ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

20180823 125638 за партами

 

23 серпня за активної підтримки начальника управління Зінченка Олександра Івановича відбувся семінар з працівниками кадрових служб підприємств лісового господарства Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Начальником відділу управління персоналом та юридичного забезпечення Муковозом С.В. були розглянуті питання кадрового забезпечення лісгоспів та національного природного парку «Гомільшанські ліси», організації роботи із забезпечення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації  кадрів, формування та ведення особових справ працівників, зміни в законодавстві щодо підготовки нагородних матеріалів і таке інше.

Особлива увага була приділена питанню фахової освіти основної ланки лісогосподарського виробництва - від майстрів лісу до лісничих.

Обговорені основні аспекти Закону України «Про запобігання корупції» та проаналізовані моменти, що виникали при підготовці працівниками лісгоспів декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Головний спеціаліст відділу управління персоналом та юридичного забезпечення Веріяскіна Г.А. досить ґрунтовно доповіла щодо застосування норм  Законів України «Про звернення громадян» та «Про доступ до публічної інформації», а також вимог постанови Кабінету Міністрів України  від 17 січня 2018 р. N 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності». За допомогою презентації розглянули зміни чинного законодавства з цього напрямку та обговорили випадки внесення змін до номенклатури справ та інструкції з діловодства підприємств.

На семінарі були обговорені також питання ведення військового обліку працівників і військовозобов’язаних, бронювання військовозобов’язаних громадян у період мобілізації та воєнний час.

Робота семінар-наради була конструктивною. Всі учасники семінару виступили з проханням проводити подібні заходи частіше.

20180823 125542 все2