ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Станом на 3 вересня державною лісовою охороною ведеться окараулювання по контуру осередків загорання лісу, яке розпочалося 31 серпня.

В Харьковской области тушат лесной пожар

Нагадаємо, 31 серпня на території Жовтневого лісництва Вовчанського лісгоспу, що на Харківщині, було виявлено загорання лісу. Силами державної лісової охорони та підрозділом ДСНС пожежу вдалося локалізувати того ж дня.

 Вже 1 вересня було виявлено новий осередок пожежі. Вітряна погода (пориви до 10 м/с) сприяли  значному розповсюдженню вогню. Протягом дня на гасіння лісової пожежі було задіяно 33 одиниці техніки, у тому числі – 23 пожежних автомобілі, 3 трактора МТЗ-82 з пожежними плугами ПДП-1,2, гелікоптер МІ-8, літак АН-32П та пожежний потяг. Всього залучено 166 осіб, у тому числі 60 працівників лісгоспу.

Протягом 2 вересня проводилось дотушування тліючої лісової підстилки, пеньків, сухих повалених дерев.

Загалом лісові пожежі знищили 10,4 га лісу, в тому числі 2 га – верхова пожежа.