ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Круглий стіл «Ведення господарства в рівнинних лісах України на засадах екологічно орієнтованого, наближеного до природи лісівництва» відбувся сьогодні за участю директора ДП "Вовчанське ЛГ" Пієва Сергія Миколайовича у малій залі Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації імені Г. М. Висоцького.

«Тема дуже важлива сьогодні для країни і для Харківщини окремо. Потрібно вдосконалити процес оновлення лісів. І саме ваші знання, знання вчених, співробітників вашого інституту важливі для того, щоб складати програми, розробляти законопроекти для вирішення проблем сьогоднішнього лісу. Також, найбільше мене хвилює проблема незаконної і неконтрольованої рубки лісу. Вважаю, на цій проблемі потрібно грунтовно сконцентруватися», - звернувся із вступним словом до учасників круглого столу Володимир Скоробагач.

За словами директора закладу  Віктора Ткача, згідно наказу Державного агентства лісових ресурсів Інституту доручено розробити комплексну дорожню карту з удосконалення ведення господарства в рівнинних лісах України на засадах екологічно орієнтованого наближеного до природи лісництва.  «Це пов’язано із гострою необхідністю збереження лісів у країні. Україна підписала низку європейських угод, зобов’язань і підтримує європейські процеси збереження лісів», - сказав він.

«Одна з основних потреб сьогодення пов’язана з ширшим запровадженням екологічно орієнтованих і наближених до природи лісництв. Це, в першу чергу, відновлення природних лісів, по-друге, у штучно створених лісах необхідно запровадити такий комплекс господарських заходів, що наблизив би їх до природних. Тож на сьогодні нам необхідно підготувати численні зміни до законодавства, що регламентують лісогосподарську діяльність», - зазначив під час відкриття круглого столу директор УкрНДІЛГ Віктор Ткач.

Він також поінформував учасників заходу про функціонування геопорталу Ліси України, на якому можна переглянути інформацію щодо рубок за наявними лісорубними квитками, що проходять.