ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Догляди за лісовими культурами – важлива частина роботи лісівників ДП «Вовчанський лісгосп». Основна мета цих заходів – створення сприятливих умов для росту лісових культур, їхнього розвитку, усунення негативного впливу трав’яної рослинності й порослі малоцінних порід, а також скорочення строків зімкнення крон та переведення в покриту лісом площу.

У 2018 році у Вовчанському держлісгоспі створено 48,8 га лісу у держлісфонді. Ці культури потребують найбільше уваги – триразового проведення ручних доглядів та дворазового проведення механізованих. По мірі зростання лісових культур до досягнення ними п’ятирічного віку кількість ручних та механізованих доглядів зменшується.

Проведено ручні догляди на площі 416 га у держлісфонді (при плані 104 га) та механізовані догляди на площі 342 га. Кращі результати показали Рубіжанське (лісничий Л.М. Момот) та Хотімлянське лісництва  (О.С. Лисенко).

Також Вовчанські лісівники готуються до виконання плану по заготівлі насіння головної породи – дуба звичайного в кількості 2000 кг. В лісництвах будуть створені міні-розсадники по вирощуванню сіянців дуба з метою забезпечення лісництв посадовими матеріалом на найближчі роки.