ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

В третю неділю вересня, в Україні відзначається День працівників лісу. Саме з цієї нагоди, напередодні свята, 14 вересня у районному будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт, де вітали представників трудового колективу лісового господарства району з їх професійним святом.

Відбулися урочистості, присвячені професійному святу лісників, участь в яких взяли голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев, керівництво та колектив ДП «Вовчанське лісове господарство», представники районної державної адміністрації, підприємств, установ та організацій району, голови громад та учнівська молодь.

Вітаючи зі святом, Віталій Мірошник зазначив: «День працівників лісу - це професійне свято не тільки фахівців лісового господарства, але і всіх  тих, хто з любов’ю і повагою ставиться до лісу. За лісом ми завжди бачимо працю трудівників галузі, їх турботу за зеленими насадженнями. І нашим спільним обов’язком є збереження його як природного національного скарбу. Для Вовчанщини ліс – це гордість і натхнення, туристичний потенціал не лише району, але й області. Сьогодні Президент України та Харківська команда на чолі з губернатором області Юлією Світличною роблять все можливе для покращення життя людей, для того, щоб кожен відчував «державу» не на словах, а на ділі. Багато змін та реформ відбулися і у вашій сфері. Багато чого досягнуто завдяки спільним діям і командному підходу у вирішенні завдань. По праву гордо заявляю, що Ваш багаточисленний колектив – як одна родина – єдиний в ідеях і справах. Ви є прикладом для наслідування іншим колективам, і Ваш дух єдності захоплює. З нагоди свята дозвольте подякувати Вам, шановні лісники, за самовіддану нелегку, проте надзвичайно важливу працю. Вона потрібна суспільству, сучасному і майбутнім поколінням. Переконаний, що Ви й надалі робитимете гідний внесок в економічний розвиток нашої держави та в збереження  природних багатств Вовчанщини».

«Шановні працівники лісу, прийміть найщиріші слова вітання з професійним святом. Зайве нагадувати, яке значення відіграє лісове господарство для економіки держави і для навколишнього середовища. Вітаю всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс. Бажаю щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє», – привітав колектив Вовчанського лісового господарства Анатолій Степанець.

Анатолій Вікторович та Віталій Миколайович кращих працівників лісового господарства району нагородили Спільними Почесними грамотами голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у підвищення ефективності ведення лісового та мисливського господарства та з нагоди професійного свята Дня працівників лісу.

Лунали слова вітання від народного депутата України Дмитра Шенцева. 

Та зробив приємний подарунок

 Привітав присутніх з професійним святом ТИМОЧКО Ігор Ярославович -  Заступник начальника управління (головний інженер)

Та Головний лісничий ДП "Вовчанське ЛГ" Набока Олександр Григорович

Були вручені почесні грамоти

Привітали також Голови громад Вовчанського району

Привітали лісівників Начальник 47-ДПРЧ ГУ ДСНС України в Харківсьуій області Войтенко Роман Сергійович

Головний лікар Вовчанської ЦРЛ Тіщенко Костянтин Вікторович

Голова Вовчанської районної організації ветеранів Триньова В.С.

По завершенню урочистостей для усіх учасників заходу відбувся святковий концерт. Подарунком для всіх присутніх від Директора ДП "Вовчанське ЛГ" Пієва Сергія Миколайовича був концерт відомих артистів Анастасії Борисенко та групи Крісталл

Після феєричного виступу артистів Головний лісничий Набока О.Г. подякував артистам та подарував квіти