ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Державне підприємство «Вовчанське лісове господарство» (код ЄДРПОУ 00993136) повідомляє про планову діяльність у вигляді спеціального використання лісових ресурсів у порядку проведення рубок головного користування та заходів з поліпшення санітарного стану лісів, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, що відбуватиметься на території Вовчанського району.

Процедура оцінки впливу на довкілля та можливості для участі в ній громадськості передбачені Законом України «Про оцінку впливу на довкілля».

З повним текстом повідомлення можна ознайомитись на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України (http://eia.menr.gov.ua/search). Усі зауваження та пропозиції громадськості до планової діяльності необхідно надсилати до Міністерства екології та природних ресурсів України, вулиця Митрополита Василя Липківського, 35 м. Київ, 03035, відділ оцінки впливу на довкілля Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (044) 206-20-89.