ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

На заміну хворим деревам та тим, що досягли віку стиглості, лісівники висадять молоді.

Лісівники Вовчанщини активно розпочали роботу по проведенню лісокультурної компанії весни 2019 року. Розроблено та затверджено проекти лісових культур, згідно яких планується посадити 11,6 га лісових культур та провести доповнення на площі 75 га.

Протягом березня місяця лісовою охороною лісгоспу викопано сіянців сосни звичайної та ялини ключої з  теплиць  223 тис. шт., посаджено 4,2 га лісових культур сосни звичайної, проведено доповнення вже створених лісових культур на площі 19,3 га при плані 75 га, подальша робота продовжується.

Вирощено посадкового матеріалу в кількості  346 тис. шт. на площі 1,06 га, зокрема сосни звичайної – 221 тис. шт., ялини  колючої – 2 тис. шт. , дуба звичайного – 64 тис. шт., чагарникових - 34 тис.шт., інших вічнозелених декоративних хвойних та листяних порід - 25 тис. шт. В поточному році проведено заготівлю шишок сосни звичайної  2000 кг та отримано насіння 22 кг. Отже, посівним та посадковим матеріалом лісгосп повністю забезпечений. Слід зазначити, що лісгосп забезпечує насінням сосни  та посадковим матеріалом не лише власні потреби, але й сусідні лісгоспи області.

До Всеукраїнських акцій «За чисте довкілля», «Зелена весна», «Майбутнє лісу в твоїх руках» ДП «Вовчанське ЛГ»  пропонує всім підприємствам району та громадянам придбати вічнозелені та інші декоративні саджанці в асортименті з розсадників Жовтневого (тел.: 4-24-67), Рубіжанського ( тел.: 9-03-16) та Старосалтівського (тел.: 6-13-13) лісництв.

Своєчасна підготовка до весняних робіт - запорука успіху, тому колектив лісгоспу пропонує всім небайдужим до природи рідного краю, найближчим часом залучитися до благоустрою своїх садиб, офісів, вулиць і вже також готуватися до весняних робіт, своєчасність проведення яких напряму пов’язана з їх якістю.