ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

24 липня відбулася спільна розширена нарада з питань вирубки лісу під керівництвом першого заступника голови Харківська обласна державна адміністрація Марка Беккера, начальника Державної екологічної інспекції у Харківській області (далі - Інспекція) Євгена Оберемка, заступника начальника ГУНП в Харківській області Сергія Чижа та першого заступника УСБУ в Харківській області Ігоря Лисенка. Були присутні начальник управління прокуратури Харківської області, начальник Управління захисту економіки в Харківській області ДЗЕ НПУ, керівництво ГВ БКОЗ УСБУ в Харківській області, начальник відділу спецполіції ГУНП в Харківській області, а також представники: Харківського управління лісового та мисливського господарства, Інспекції та керівники всіх лісгоспів Харківської області. На нараді був присутній головний лісничий ДП "Вовчанське ЛГ" Набока Олександр Григорович.
На початку наради Марк Беккер зазначив, що головним пріоритетним питанням є вирішення та припинення порушення лісового законодавства на території Харківської області, які виявлялися в діяльності лісогосподарських підприємств.
На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, гостиная, стол и в помещении

На изображении может находиться: 7 человек, люди сидят, гостиная, стол и в помещении

«Перевірки будуть проведені однозначно, бо є доручення Президента України і ми маємо його виконати» - підвів підсумки наради Марк Беккер.