ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

12 вересня лісівники Харківщини провели урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників лісу.

Заступник начальника Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Тимочко Ігор Ярославович з вітальним словом відкрив святкове дійство.

За багаторічну сумлінну працю в галузі, значний особистий внесок в охорону, збереження і відтворення лісових багатств Харківщини та з нагоди Дня працівника лісу

нагрудним знаком Державного агентства лісових ресурсів України “Відмінник лісового господарства України” нагороджені:

ЛИСЕНКО Олександр Григорович – лісничий Борівського лісництва державного підприємства “Куп’янське лісове господарство",

ТЕРЕЩЕНКО Алла Василівна – провідний інженер з лісових культур державного підприємства “Жовтневе лісове господарство”;

Почесною грамотою Державного агентства лісових ресурсів України нагороджені:

ДОНЧЕНКО Сергій Олександрович – лісничий Зачепилівського лісництва державного підприємства “Красноградське лісове господарство”,

ЗАЄЦЬ Володимир Олександрович – начальник ремонтно-транспортного цеху державного підприємства “Ізюмське лісове господарство”,

СКРИПКА Володимир Анатолійович – водій автотранспортних засобів транспортного цеху державного підприємства “Вовчанське лісове господарство";

Подяку Голови Державного агентства лісових ресурсів України оголошено:

БАБАКУ Олександру Олександровичу – головному інженеру державного підприємства «Гутянське лісове господарство»,

БЕЗРОДНОМУ Олександру Володимировичу – майстру лісу Наталинського лісництва державного підприємства «Красноградське лісове господарство»,

ГОЙДЕНКУ Роману Васильовичу – лісничому Валківського лісництва державного підприємства «Жовтневе лісове господарство»,

ГРЕБЕНЮКУ Дмитру Вікторовичу – водію автотранспортних засобів Чемужвського лісництва державного підприємства «Зміївське лісове господарство»,

КОСОВУ Олексію Сергійовичу – провідному інженеру з охорони та захисту лісу державного підприємства «Жовтневе лісове господарство»,

КРАСНОСЛОБОДЦЕВУ Юрію Миколайовичу – провідному інженеру з охорони праці державного підприємства «Ізюмське лісове господарство»,

КУРИЛО Анатолію Івановичу– верстатнику деревообробних верстатів державного підприємства “Куп’янське лісове господарство”,

ЛИСЕНКУ Олександру Сергійовичу – лісничому Хотімлянського лісництва державного підприємства “Вовчанське лісове господарство”,

ЛУНЬОВУ Валерію Станіславовичу – лісничому Володимирівського лісництва державного підприємства «Гутянське лісове господарство»,

ЛЬВОВІЙ Наталії Леонідівні – головному економісту державного підприємства «Куп’янське лісове господарство»,

ПАВЛЕНКО Оксані Анатоліївні – провідному інженеру з підготовки кадрів державного підприємства «Ізюмське лісове господарство»,

РУДЕНКУ Владиславу Ларіоновичу – майстру лісу Високобірського лісництва державного підприємства «Балаклійське лісове господарство»,

РЯНСЬКОМУ Ігорю Валентиновичу – головному механіку державного підприємства «Балаклійське лісове господарство»,

СЕВЕРІНУ Олександру Івановичу – лісничому Задонецького лісництва державного підприємства «Зміївське лісове господарство»,

СУХАНОВУ Сергію Миколайовичу – старшому майстру лісопромислового цеху державного підприємства «Гутянське лісове господарство»,

ТОНКОШКУР Андрію Миколайовичу – помічнику лісничого Кочетоцького лісництва № 2 державного підприємства «Чугуєво-Бабчанське лісове господарство».

Розпорядженням Голови Харківської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників лісу Нагороджені Грамотами Харківської обласної ради:

ЄХНІЧ Володимир Михайлович – лісничий Артемівського лісництва державного підприємства «Ізюмське лісове господарство»;

КОСТЕНКО Михайло Юрійович – верстатник деревообробних верстатів виробничої дільниці державного підприємства «Красноградське лісове господарство»;

ТЕМНІКОВ Віталій Геннадійович – провідний інженер з охорони праці державного підприємства «Вовчанське лісове господарство»;

ШИШ Анатолій Федорович – лісоруб 6 розряду Кам’янського лісництва державного підприємства «Куп’янське лісове господарство».

Почесною грамотою Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства нагороджені:

БОЯРЧУК

Сергій Юрійович

-

старший майстер лісу Норцівського лісництва

ДП «Балаклійське лісове господарство»,

ГОРОВИЙ

Петро Миколайович

- лісничий Мереф’янського лісництва ДП «Жовтневе лісове господарство»,

ДЗЕМАН

Оксана Юріївна

- головний спеціаліст відділу економіки, обліку, звітності та фінансів Управління,

ЄРЬОМІНА

Лариса Володимирівна

- бухгалтер І категорії ДП «Куп’янське лісове господарство»,

КРЯЧКО

Олександр Анатолійович

-

тракторист Задонецького лісництва

ДП «Зміївське   лісове господарство»,

КУЛИНИЧ

Олександр Васильович

-

провідний мисливствознавець

ДП «Чугуєво-Бабчанське лісове господарство»,

МЕДЯНИК

Олег Миколайович

- лісничий Шарівського лісництва ДП «Гутянське лісове господарство»,

ПАЛАГУТА

Віктор Іванович

-

майстер лісу Наталинського лісництва

ДП «Красноградське лісове господарство»,

ПАРАСОЧКА

Оксана Юріївна

- головний спеціаліст відділу лісового господарства, лісовідновлення, лісорозведення та використання лісових ресурсів Управління,

ПАРХОМЕНКО

Віталій Іванович

- начальник відділу лісового господарства, охорони та захисту лісу ДП «Зміївське лісове господарство»,

ПРАСОЛ

Вадим Володимирович

- тракторист транспортного цеху ДП «Вовчанське лісове господарство»,

СЄРІКОВ

Сергій Олександрович

-

лісничий Завгороднівського лісництва

ДП «Ізюмське лісове господарство»,

СУБОТА

Ольга Олександрівна

- головний економіст ДП «Гутянське лісове господарство».

За активну роботу з розвитку лісового господарства, високий професіоналізм, особистий внесок у підвищення ефективності лісогосподарського виробництва Харківської області та з нагоди святкування Дня працівників лісу

Грамотою Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства нагороджені:

АБРАМОВА

Лілія Іванівна

- головний економіст ДП «Зміївське лісове господарство»,

АГАФОНОВ

Максим Геннадійович

-

лісничий Берестянського лісництва

ДП «Балаклійське лісове господарство»,

БІЛУХА

Аліна Олександрівна

-

інженер з підготовки кадрів

ДП «Вовчанське лісове господарство»,

ВЕРІЯСКІНА

Гана Альбертівна

- головний спеціаліст відділу управління персоналом та юридичного забезпечення Управління,

ВОЛОС

Олег Валентинович

-

майстер лісу Васищевського лісництва

ДП «Жовтневе лісове господарство»,

ГАВРАШЕНКО

Віктор Володимирович

-

лісничий Студенецького лісництва  

ДП «Ізюмське лісове господарство»,

ГАЛЬЧЕНКО

Сергій Олексійович

-

верстатник деревообробних верстатів лісопромислового цеху

ДП «Гутянське лісове господарство».

ДОМАШКІН

Павло Сергійович

-

лісничий Придінецького лісництва

ДП «Ізюмське лісове господарство»,

ДРІБНОХОД

Євгеній Володимирович

- головний спеціаліст відділу організації охорони і захисту лісу, мисливського господарства та охорони праці Управління,

Д’ЯКОВ

Володимир Миколайович

-

майстер лісу Великобурлуцького лісництва

ДП «Куп’янське лісове господарство»,

КОЗЛОВА

Людмила Вікторівна

-

бухгалтер транспортного цеху

ДП «Вовчанське лісове господарство»,

КОЛЕСНИК

Віктор Миколайович

-

майстер лісу Балаклійського лісництва

ДП «Балаклійське лісове господарство»,

КУЛІБАБА

Ірина Богданівна

-

секретар керівника

ДП «Чугуєво-Бабчанське лісове господарство»,

МІЩЕНКО

Микола Миколайович

-

водій автотранспортних засобів

ДП «Зміївське лісове господарство»,

РЄЗНІК

Світлана Миколаївна

- бухгалтер ІІ категорії ДП «Гутянське лісове господарство»,

СВІТЛИЧНА

Анна Сергіївна

- провідний бухгалтер ДП «Зміївське лісове господарство»,

ТАЛОВИРЯ

Ігор Сергійович

-

майстер лісу Наталинського лісництва

ДП «Красноградське лісове господарство»,

ТИМЧЕНКО

Павло Миколайович

- старший майстер лісу Люботинського лісництва ДП «Жовтневе лісове господарство»,

ТОКАРЄВ

Олександр Олександрович

-

старший майстер лісу Куп’янського лісництва

ДП «Куп’янське лісове господарство»,

ТРЕТ’ЯКОВ

Павло Анатолійович

-

майстер лісу Зачепилівського лісництва

ДП «Красноградське лісове господарство»,

ФЕДОТА

Роман Олександрович

-

майстер лісу Андріївського лісництва

ДП «Балаклійське лісове господарство».

Голова обласного комітету профспілки працівників лісового господарства БІЛОУС БОРИС ГРИГОРОВИЧ. Провів нагородження Почесними грамотами ЦК профспілки працівників лісового господарства України та Грамотами Харківської обласної організації профспілки працівників лісового господарства.

Почесними грамотами ЦК профспілки працівників лісового господарства України нагороджені:

МАКАРОВА Вікторія Вікторівна – секретар профспілки, старший інспектор з кадрів Державного підприємства «Балаклійське лісове господарство»,

МАСЛЮК Григорій Олексійович - член профспілкового комітету, начальник відділу лісового господарства Державного підприємства «Жовтневе лісове господарство».

Грамотами Харківської обласної організації профспілки працівників лісового господарства нагороджені:

ТРОЙЧЕНКО Микола Васильович – член профспілки, помічник лісничого Васищевського лісництва Державного підприємства «Жовтневе лісове господарство»,

ГЕТЬМАН Анатолій Олександрович – заступник голови профспілкового комітету, головний механік Державного підприємства «Зміївське лісове господарство»,

НАСТЕНКО Сергій Анатолійович – член профспілки, інженер охорони та захисту лісу І категорії Державного підприємства «Зміївське лісове господарство»,

АЛЬОХІН Юрій володимирович – член профспілки, завідуючий центральним складом Державного підприємства «Чугуєво-бабчанське лісове господарство».

Голова Харківського обласного товариства лісівників ПОПОВ Олександр Федорович провів нагородження відзнаками Харківського обласного товариства лісівників .

Почесними грамотами Харківського обласного товариства лісівників нагороджені:

БАЗАЄВ Андрій Вікторович – майстер лісу Норцівського лісництва Державного підприємства «Балаклійське лісове господарство»,

ПРОСКУРНІН Олександр Валерійович – помічник лісничого Студенецького лісництва Державного підприємства «Ізюмське лісове господарство»,

ТІЩЕНКО Юрій Олексійович – головний інженер Державного підприємства «Куп’янське лісове господарство».

Грамотами Харківського обласного товариства лісівників нагороджені:

ЄВСЮКОВ Сергій Степанович – мисливствознавець 1 категорії Державного підприємства «Балаклійське лісове господарство»,

ЛОБОЙКО Володимир Леонідович – мисливствознавець 1 категорії Державного підприємства «Гутянське лісове господарство»,

ШЕВЧЕНКО Віктор Васильович – майстер лісу Придінецького лісництва Державного підприємства «Ізюмське лісове господарство».

Поздоровляємо всіх нагороджених, а також всіх ветеранів та лісівників із професійним святом – Днем працівників лісу.

DSC 2353DSC 2314

 DSC 2371DSC 2691