ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

11 січня 2020 року в конференц-залі центральної контори лісгоспу відбулась технічна нарада. Головував Пієв Сергій – директор Державного підприємства «Вовчанське лісове господарство»

 

Директор лісгоспу розпочав нараду з оголошення про зміни керівного складу Державного агентства лісових ресурсів України, а саме про призначення на посаду голови Заболоцького Андрія Володимировича. Також було озвучено про поставлені п*ять основних завдань та напрямків діяльності   лісової галузі:

  1.  Потрібно забезпечити в Україні європейський рівень ведення лісового господарства, створення нових лісів та збільшення лісистості України.
  2.  Боротьба з нелегальними рубками та обігом деревини. Серед методів – запровадження електронного обліку деревини всіма лісокористувачами, суттєве підвищення відповідальності за незаконну рубку та використання деревини нелегального походження, створення прозорих правил гри на ринку деревини.
  3.  Відкриття даних про ліс, створення єдиного лісового порталу та "ліс у смартфоні", видача всіх дозвільних документів в електронному форматі. Електронні сервіси мають бути зрозумілими та легкодоступними для громадян.
  4.  Очищення від корупціонерів.
  5.  Повернення довіри суспільства до лісової галузі.

Порядок денний технічної нарада:

1. Виконання плану рубок 2019 року та завдання на 2020 рік;

2. Показники фінансової діяльності 2019 року. Перспективи розвитку підприємства на 2020 рік

3. Аналіз реалізації продукції за 20129 рік. Завдання щодо збільшення обсягів реалізації на 2020 рік;

4. Підсумки новорічної компанії

5. Охорона праці на підприємстві

6. Підготовка до пожежонебезпечного періоду 2020 року.

7. Різне

Доповідач по першому питанню:

Лебеденко М.О. – начальник відділу лісового господарства

Аналізуючи виконання плану рубок за 2019 рік  технічна рада відмічає, що основні показники по рубках  формування та оздоровлення лісів, рубок головного користування по всіх лісництвах виконані. Недолік – невиконання інших рубок, не пов’язаних з веденням лісового господарства. 

План заготівлі  деревини на 2020 рік  порівняно з 2019 роком по масі збільшено на 19% і складає 75239 м³ в тому числі ліквідної деревини збільшено на 18% складає 67109 (на 10344 м³ більше), з неї ділової деревини 15502м³, або на 11% більше (на1559м³). Вихід ділової деревини з ліквідної збільшено  з 22% (фактично) до 23% (планового), який повинен бути перевиконаний. Плановий вихід  ділової в 2019 році – 24,6% не досягнуто. Факт 22,5%, за рахунок низького відсотку заготівлі ділової на вибірково-санітарних рубках по Старосалтівському, Старицькому  та інших 9крім Хотімлянського лісництва) на рубках головного користування по Старицькому, Старосалтівському лісництвах та за рахунок  невиконання плану по інших рубках, не пов*язаних з веденням л/г (ЛЕМ).

Доповідач по другому питанню:

Ситнік В.О. – головний економіст

Передиста О.М. – головний бухгалтер

Бухгалтерський та економічний відділ оголосив прикінцеві показники роботи підприємства  за 2019 рік, остаточні будуть оприлюднені після здачі річного звіту в управлінні.

Доповідач по третьому питанню:

Мараховський А.В. – інженер з реалізації

За 2019 рік було реалізовано продукції на суму 45145 тис. грн.  Підприємство план реалізації за рік не виконало.  Проте в 2019 році були заключені контракти на експорт лісопродукції.  Були переглянуті ціни на  дрова паливні. В Рубіжанському цеху запрацювала 2 зміна верстатників. Збільшено випуск продукції пиломатеріалів.

Доповідач по четвертому питанню:

Смачило С.В. – головний інженер

Після отримання розпорядження Харківської обласної адміністрації «Про встановлення лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2019 рік»  підприємство розпочало реалізацію новорічних ялинок. При ліміті в  5000 шт було реалізовано 935 ялинок, в порівняно з минулим роком ( 1500 шт) це майже а 50% менше.

Доповідач по п’ятому питанню:

Темніков В.Г. – провідний інженер з ОП

ДП «Вовчанське ЛГ» серед підприємств області посіло І місце в конкурсі на краще підприємство з дотримання правил охорони праці. За рік  витрачено 306 тис. грн. на охорону праці (знаряддя, одяг, послуги і тп). Проте після  екзаменів по лісництвах лісгоспу  було визначено, що стань знань працівників знаходиться на задовільному рівні про що рекомендується провести додаткові навчання та консультації. Також, наголошено на те, що отримувачі коштів за  користування  лісовими землями, а також отримувачі податкових платежів, не виділяють кошти на розвиток держлісгоспу, що було дуже актуальним у зв’язку з відсутністю фінансуванням лісової  галузі.