ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Цього року сприятливі погодні умови дозволили лісівникам Вовчанщини вже в кінці лютого розпочати один із найважливіших у лісокультурному циклі етап – створення лісових культур. Ще на січневій технічній нараді лісгоспу вже було розглянуто всі питання весняної лісокультурної кампанії.

 

Під час весняної посадки лісу 2020 року  лісівники ДП «Вовчанське лісове господарство» планують відтворити 28,8 га лісів. Найвищі обсяги відтворення лісів у цьому році має Старицьке (11,3 га) та Старосалтівське (7,2га)лісництва.  Головною породою при створенні лісових культур є традиційний для Вовчанщини сосна та дуб звичайний. Також до складу лісових культур вводяться береза повисла та дуб червоний. Першими розпочали посадку лісу лісова охорона та працівники Рубіжанського лісництва. Цьогорічна зима була малосніжною, кількість вологи у грунті невелика. Тому всі сіянці перед посадкою обробляються спеціальним гелем-вологонакопичувачем, який зберігає вологу та сприяє максимально можливій приживлюваності. 

Також планується провести доповнення лісових культур на площі 122,4 га, з них- 48 га сосни та  74,4 га –дуба.

В загальному по лісгоспу, під час лісокультурної компанії,  буде висаджено 165 тис. шт. сосни,  171 тис. шт. дуба, 12 тис. шт. інших хвойних та листяних порід.

Паралельно зі створенням лісових культур   викопуємо посадковий матеріал в теплицях та лісорозсаднику, формуємо корінь та обмочуємо в глиняному розчині.

Естафету лісівників Рубіжанського лісництва вже готові перейняти і Жовтневе, Старосалтівське, Хотімлянське та Чайківське  лісництва. Щороку активну участь у посадці майбутнього лісу беруть члени учнівських лісництв, студентська молодь, представники громадських організацій, державних підприємств, установ та представники влади.

Нині всі зусилля лісівники спрямовують на якісне проведення лісокультурної кампанії в стислі агротехнічні строки. Адже відтворення лісів – основне завдання працівників лісового господарства.