ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 Верховна Рада України на позачерговому засіданні ухвалила в цілому проект Закону № 2339 щодо посилення відповідальності за забруднення атмосферного повітря, знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу, порушення вимог пожежної безпеки в лісах та самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків. Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю,рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом  виконавчої влади карається штрафом громадян накладається від 180 до 360 неоподатковуваних мінімальних доходів громадян і на посадових осіб від 900 до 1260 таких мінімумів. Ті самі вчинені, в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, тягне за собою накладання штрафів на громадян від 360 до 720 неопадкованих мінімумів доходу громадян і на посадових осіб від 1260 до 1800 таких мінімумів.

 Порушення вимог пожежної безпеки в лісах – тягне за собою накладання штрафу на громадян від 90 до 270 неоподаткованих мінімумів доходу громадян і на посадових осіб від 270 до 900 таких мінімумів.

 Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі -  тягнуть  за собою накладання штрафу на громадян від 270 до 900 неоподаткованих мінімумів доходу громадян і на посадових осіб від 630 до 1800 таких мінімумів.

 

 

Адміністрація

ДП «Вовчанське лісове господарство»