ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

17 квітня в Україні відзначають День пожежної охорони. Хочу висловити слова підтримки та подяки всім нашим вогнеборцям, які чи не щодня рятують людей, екосистеми, ліси від пожеж.

Зараз на передовій задля запобігання та боротьби з лісовими пожежами по всій Україні стоять більше 13 тисяч лісівників, які складають відомчу пожежну охорону лісової галузі. Охорону лісів від пожеж забезпечують 307 державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств, у складі яких функціонує понад 1,7 тис. лісництв та 273 лісові пожежні станції.

Щороку лісівники створюють тисячі кілометрів мінералізованих смуг та протипожежних розривів, проводять роз’яснювальну роботу з місцевим населенням, патрулюють лісові масиви та гасять лісові пожежі.

Багато з вас і зараз продовжує боротьбу з вогнем. Дякую Вам, що захищаєте ліс та людей від наслідків паліїв-злочинців.

Бережіть себе!

 

З повагою

Голова Державного агентства лісових ресурсів України                                                                                   Андрій ЗАБЛОЦЬКИЙ