ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Шановні працівники лісового та мисливського господарства України!

Від щирого серця вітаю всіх з 29-ою річницею незалежності України.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, терпіння, толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України може поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків.

Впевнений у щасливому майбутньому України. Ці дні обов'язково настануть і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо України. Без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо!

Вірю у справжніх фахових лісівників, які своєю повсякденною працею докладають максимум зусиль, щоб досягти високих результатів. Переконаний, що разом ми зможемо подолати всі труднощі. Головним нашим кредом має бути: Працюємо на благо лісу та суспільства!

У цей день хочу подякувати всім працівникам, науковцям, ветеранам лісомисливської галузі за самовідданість та натхненність.

З нагоди такого важливого свята бажаю сил у досягненні поставленої мети, любові до рідної землі. Нехай не згасає оптимізм у душах українського народу.

Сьогодні важливо одне: наша перемога, наше майбутнє! Давайте змінимо нашу Батьківщину! Нехай вона стане кращою, чистішою та зеленішою, а в наших душах горить невичерпний шевченківський вогонь любові до рідної землі.

З Днем народження, Україно!

Слава Україні! Героям Слава!

 

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь КУЗЬОВИЧ