ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Сучасні машини-сортиментовози повинні мати правильну развесовку по осях і хорошу місткість. Правильно розташований гідроманіпулятор (на задньому звисі рами) дозволяє спростити вантажно - розвантажувальні роботи, формує оптимальний розподіл всієї ваги по осях автомобіля.

В кінці 2020 року Державним підприємством «Вовчанське лісове господарство» було придбано спеціальну техніку МАЗ 6317F9-565-000 оснащений маніпулятором DL-80Z майже за 3 млн. гривень власних коштів, що засвідчує на ефективну роботу керівництва та всього колективу лісгоспу. 

 

Данна техніка відмінно експлуатується в різних дорожніх умовах: тверді покриття, лісовозні дороги, виїзди на траси загального користування, та стає незамінною в лісозаготівельної галузі.